• معرفی کانال تلگرام
  • معرفی کانال تلگرا م

کانــال هـای پیشنهادی

تلگرام سرمایه نهایی عرضه اولیه سکه خود را به ۲ میلیارد دلار افزایش داد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 1 بهمن 1396
    
تعداد بازدید: 1903
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1396/11/1
منبع : زومیت

منابع نزدیک حکایت از این دارند که تلگرام هدف خود برای جمع‌آوری سرمایه‌ی از طریق عرضه اولیه سکه را به بیش از ۲ میلیارد دلار افزایش داده است...

 

 

منابع نزدیک حکایت از این دارند که تلگرام هدف خود برای جمع‌آوری سرمایه‌ی از طریق عرضه اولیه سکه را به بیش از ۲ میلیارد دلار افزایش داده است.

همانطور که پیش از این خواندید، تلگرام در نظر دارد برای جمع‌آوری سرمایه‌ی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری عرضه‌ی اولیه‌ی سکه‌ (ICO) کند. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، تلگرام سرمایه‌ی نهایی و هدف خود از مبلغ مورد نظر را که از طریق عرضه‌ی اولیه سکه به‌ دست خواهد آورد، افزایش داده و به ۲ میلیارد دلار رسانده است.

تلگرام در نظر دارد در فاز اول، سکه‌هایی به ارزش ۸۵۰ میلیون دلار را از طریق فروش خصوصی در اختیار خریداران قرار دهد. فروش عمومی سکه‌های تلگرام از ماه مارس آغاز خواهد شد و سرمایه‌ای ۱.۵ میلیارد دلاری عاید این کمپانی خواهد کرد. این اطلاعات برگرفته از منابع نزدیکی است که با تلگرام در رابطه با انجام فرایند عرضه‌ی اولیه سهام همکاری می‌کنند. اطلاعات پیشین نشان از این داشت که تلگرام برای جمع‌آوری سرمایه‌ای ۱.۲ میلیارد دلاری برنامه‌ریزی کرده است.

گریگوری کلوموف از صرافی Exante که به خرید و فروش ارز دیجیتال می‌پردازد، به این نکته اشاره کرده که تقاضا برای سکه‌های تلگرام بسیار بالا است. وی در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

شماری از کمپانی‌های غربی که از امتیاز خرید سکه‌ی موسوم به Gram برخوردار بوده‌اند، تقاضایی مبنی بر فروش مجدد آن ارائه کرده‌اند؛ چراکه سکه‌های تلگرام در زمان عرضه‌ی عمومی دو برابر بیشتر از آنچه در عرضه‌ی خصوصی به فروش رفته‌اند، ارزش‌گذاری خواهند شد.

عرضه‌ی اولیه سکه‌های تلگرام را باید بزرگ‌ترین ایکو در تاریخ ارز دیجیتال تا به امروز خواند. سال گذشته استارتاپ‌ها در مجموع موفق شدند از این طریق ۴ میلیارد دلار سرمایه جذب کنند که بالاترین مقدار متعلق به فایل‌کوین با سرمایه‌ی ۲۵۷ میلیون دلاری بود؛ حال آنکه ارزش کل سرمایه‌ای که انتظار می‌رود توسط تلگرام جذب شود، بیش از ۲ میلیارد دلار برآورد شده است.

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.