• معرفی کانال تلگرام
  • معرفی کانال تلگرا م

کانــال هـای پیشنهادی

قابلیت جالبی که تلگرام در اختیار تمامی سایت‌ها قرار داد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
پنج شنبه 18 بهمن 1397
    
تعداد بازدید: 840
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/11/18
منبع : سخت افزار

قطعا می دانید که اگر زمانی در تلگرام بر روی لینکی کلیک کنید وارد صفحه ای از تلگرام می شوید و اطلاعات سایت را در صفحه ای از تلگرام مشاهده خواهید کرد. این قابلیت در واقع یک نمایش فوری از یک سایت است که امکان نمایش محتوا را در اختیارتان قرار می دهد. این قابلیت Instant View نام دارد...

 

 

 قطعا می دانید که اگر زمانی در تلگرام بر روی لینکی کلیک کنید وارد صفحه ای از تلگرام می شوید و اطلاعات سایت را در صفحه ای از تلگرام مشاهده خواهید کرد. این قابلیت در واقع یک نمایش فوری از یک سایت است که امکان نمایش محتوا را در اختیارتان قرار می دهد. این قابلیت Instant View نام دارد.

عملکرد این قابلیت به این صورت خواهد بود که شما لینکی را در تلگرام قرار می دهید و ربات Instant View با بررسی آن صفحه، سایت شما را در قالب یک صفحه ی ساده با نمایش تمامی محتوا ارائه خواهد کرد. البته مواردی وجود دارد که خود ربات به شما آموزش خواهد داد و می توانید به راحتی از آن بهره مند شوید و محتوای سایت خود را در Instant View ارائه کنید.

از این پس این قابلیت در اختیار تمامی سایت ها قرار خواهد گرفت و کاربران می توانند بدون نیاز به بارگیری یک صفحه ی سایت محتوای آن سایت را در بخش Instant View مشاهده نمایند. در واقع این قابلیت بارگیری صفحات را سبک تر و سریع تر خواهد کرد. و با شکلی ساده می تواند محتوای یک سایت را در اختیار کاربران قرار دهد. این قابلیت هم از محتوای متنی و هم از محتوای چند رسانه ای بهره برده و پشتیبانی خواهد کرد. از این پش تمامی سایت در Instant View قابل نمای خواهد بود و نیازی نیز تا تغییراتی در سایت ها ایجاد نمایید تا این قابلیت در اختیارتان قرار گیرد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.